اخبارسینمای جهان

باکس آفیس ۲۴ مرداد: ناتوانی Dora و Scary Stories در شکست Hobbs & Shaw

دانلود سریال مانکن

نتیجه نبرد بین مردان عضلانی و موجودات ترسناک مشخص شد. Fast and Furious Presents: Hobbs & Shaw «سریع و خشن تقدیم می‌کند: هابز و شاو» با زور بازویش توانست در هفته دوم اکرانش همچنان صدر جدول باکس آفیس را حفظ کند و با فروش آخر هفته ۲۵.۴ میلیونی فروش داخلی کلی خودش را به ۱۰۸.۵ میلیون رساند. البته این یعنی این فیلم اکشن با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) باید با پنج فیلم تازه اکرانی رقابت می‌کرد، که مهم‌ترین آن‌ها Scary Stories to Tell in the Dark «داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی» ساخته آندره اوردال (André Øvredal) بود.

اما طرفداران Scary Stories نگران نباشند. این فیلم به تهیه کنندگی نابغه ژانر وحشت یعنی گی‌یرمو دل‌تورو (Guillermo del Toro) افتتاحیه‌ای ۲۰.۸ میلیونی داشت و با گذشتن از حد انتظارات در جایگاه دوم باکس آفیس قرار گرفت. این عملکردی بهتر از دیگر تازه اکرانی این هفته یعنی فیلم خانوادگی ماجراجویی Dora and the Lost City of Gold «دورا و شهر گمشده طلا» است که افتتاحیه‌ ۱۷ میلیون دلاری را تجربه کرد.

در همین حین فیلم مهیج جنایی The Kitchen «کیچن» که توسط منتقدان نابود شد افتتاحیه‌ای ۵.۵ میلیون دلاری داشت که بدترین افتتاحیه برای ملیسا مک‌کارتی (Melissa McCarthy ) و تیفانی هدیش (Tiffany Haddish) است. این فیلم یک رده پایین‌تر از دیگر تازه اکرانی این هفته یعنی The Art of Racing in the Rain «هنر مسابقه دادن در باران» ساخته سایمون کرتیس (Simon Curtis) قرار گرفت که افتتاحیه ۸.۱ میلیونی را تجربه کرد.

جدول باکس آفیس این هفته را در زیر مشاهده می‌کنید. هفته آینده منتظر اکران Good Boys «پسران خوب» باشید تا ببینیم آیا این بچه‌ها می‌توانند اوقات خوشی را در باکس آفیس بگذرانند یا خیر.

هفته گذشته این هفته نام فیلم هفتگی آمریکا کلی آمریکا کلی جهانی بودجه سالن سینما
۱ ۱ Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw ۲۵,۴ ۱۰۸,۵ ۳۳۲,۶ ۲۰۰ ۴,۳۴۴
۲ Scary Stories to Tell in the Dark ۲۰,۸ ۲۰,۸ ۲۰,۸ ۳,۱۳۵
۲ ۳ The Lion King ۲۰,۰ ۴۷۳,۱ ۱,۳۳۴,۶ ۴,۲۲۰
۴ Dora and the Lost City of Gold ۱۷,۰ ۱۷,۰ ۱۹,۵ ۴۹ ۳,۷۳۵
۳ ۵ Once Upon a Time in Hollywood ۱۱,۶ ۱۰۰,۳ ۱۰۸,۰ ۹۰ ۳,۵۰۷
۶ The Art of Racing in the Rain ۸,۱ ۸,۱ ۹,۲ ۲,۷۶۵
۷ The Kitchen ۵,۵ ۵,۵ ۵,۵ ۲,۷۴۵
۴ ۸ Spider-Man: Far from Home ۵,۳ ۳۷۰,۹ ۱,۰۹۶,۹ ۱۶۰ ۲,۶۷۸
۵ ۹ Toy Story 4 ۴,۴ ۴۱۹,۵ ۹۸۹,۹ ۲,۲۹۵
۱۰ Bring the Soul: The Movie ۲,۲ ۴,۴ ۴,۴ ۸۷۳

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن
بستن