اخبارسینمای جهان

فیلمبرداری اسپین آف و پیش درآمد سریال Game of Thrones آغاز شد

دانلود سریال مانکن

تا وقتی Game of Thrones برای HBO برابر است با پول و با کسب درآمد همراه است ، حتی با وجود پایان سریال ، دنباله های ان ادامه خواهد داشت… اسپین آف سریال Game of Thrones

 

به گزارش فیلم فنس

فیلمبرداری پایلوت اسپین آف سریال Game of Thrones که پیش درآمدی بر این سریال خواهد بود آغاز شده است و لوکیشن فیلمبرداری ایرلند شمالی میباشد که سریال اصلی نیز آنجا بوده است و البته هنوز گزارشی منتشر نشده نشده است که کشورهای دیگری نیز دخیل خواهند بود ، ولی دور از انتظار نیست.

لازم به ذکر است سریال رسما چراغ سبز نگرفته است و فقط فیلمبرداری در حد پایلوت میباشد و با توجه به پایان پخش GOT از HBO سفارش ساخت گرفتنش دور از انتظار نمیباشد. Jane Goldman شورانر سریال میباشد در کنار نویسنده اصلی George R.R. Martin و S.J. Clarkson با سریال قبلی Jessica Jones به عنوان کارگردان حضور خواهد داشت و میدانیم اتفاقات آن هزاران سال قبل از اتفاقات GOT میباشد. Westeros متفاوت است و ، سرزمینهای پادشاهی وجود ندارد ، تخت آهنین ای وجود ندارد و همچنین میدانیم D.B. Weiss and David Benioff شورانرهای قبلی سریال هیچ دخل و تصرفی در این سریال جدید بدون نام نخواهند داشت.

اخبار بازی تاج و تخت

پیش بینی میشود سریال بهار ۲۰۲۱ پخش شود و لیست تصاویر بازیگران در زیر مشاهده میشود و در صدر آنها میدانیم  Naomi Watts حضور دارد.

 

هم اکنون میتوانید تمامی قسمتهای این فیلم را با لینک مستقیم از وب سایت بزرگ ایرانفیلیمو بصورت کاملا رایگان دریافت کنید، برای دانلود این فیلم بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت با لینک مستقیم

 

اسپین آف سریال Game of Thrones

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن
بستن