اخبارسینمای ایراننقد و بررسی فیلم

لازانیا ی بقالی خوشمزه تر از یایا

دانلود سریال مانکن

بعد از تجربه افتضاح فیلم خانم یایا که در پست قبلی و هفته گذشته نگاهی بهش داشتم به پیشنهاد یکی از دوستان و به قولی برای اینکه خانم یایا رو بشوره ببره با توجه به منوی باز و لیست کوتاه فیلمهای اکرانی سینماهای ایران ، این هفته تصمیم گرفتم به تماشای فیلم لازانیا یی برم که شاید اگر در بقالی هم میفروختن نمیخریدمش و حتی دانلود هم نمیکردم ولی همین لازانیای بقالی از یایا خوشمزه تر بود!

فیلمی از کارگردان حسین قناعت که شاید نفطه عطف فیلمش بازی عالی پسر بچه فیلم “پارسا شکوری فر” باشه که گویا قناعت هم بهش ارادت خاصی داره و در فیلم قبلیش “قهرمانان کوچک” هم از حضورش استفاده کرده و فیلم بعدیش هم با اسم تپلی و با توجه به تپل بودن این پسر بچه خوش آتیه بعید نیست باز هم از بازی وی استفاده بشه. لازانیا

لازانیا

 

اما فیلم داستان همین پسر بچه و شیطنت هاش در مدرسه و ناظمی با بازی جواد رضویان ـه که بهش میگه مادرت رو بیار مدرسه و اینجاست کهارژنگ امیرفضلی که خودم به شخصه خیلی دوستش دارم در گریم زنی بجای مادر پسر به مدرسه میاد ماجرای عشق و عاشقی ناضم و مادری دروعین!

لازانیا

 

فیلم لازانیا :

برای جذابیت بیشتر فیلم از همان فرمولهای محبوب این روزهای سینمای ایران یعنی استفاده از صدای خوانندگان ایرانی خارج از کشور و صحنه های پارتی و … استفاده شده و البته از شوخی های جنسی فیلمی مثل هزارپا هم خبری نیست و با خیال راحت خانواده ها با فرزندانشون میتونن به تماشای این فیلم بشینن که تا الان ۲,۷ میلیارد تومان هم فروش کرده و مردمی که برای از مشکلات زندگی این روزهای کشور راهی جز رفتن به سینما و دیدن کمدی های سطح پایین ندارند و ریت من به فیلم ۴/۱۰ است.

نتیجه تماشای این فیلم خوشمزه بودن لازانیا نسبت به خانم یایا ای است که کارگردانش میدونه فیلمش کمدی نیست و با تبلیغاتی گول زننده و نشون دادن کمدی بودن فیلم مردم رو به بیراهه میبره./آریامووی

برای دانلود رایگان فیلم لازانیا اینجا کلیک کنید

 

لازانیا  فیلم لازانیا

فیلم لازانیا

لازانیا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن
بستن