اخبارسینمای ایران
موضوعات داغ

مهناز افشار: مشغول ادامه تحصیل در رشته بازیگری هستم

پاییز به ایران برمی‌گردم

مهناز افشار که مدتی است خارج از ایران به سر می‌برد، در یک گفت‌وگوی لایو اینستاگرامی با مخاطبانش که به بهانه اکران فیلم «قسم» انجام شد، به سوالات آنها پاسخ داد.

افشار در ابتدا توضیح داد که در ابتدای پاییز به ایران برمی‌گردد. او همچنین درباره دلیل حضورش در آلمان گفت: از آنجایی که هر کشوری متدهای خاص بازیگری دارد، اینجا در دانشگاه بازیگری می‌خوانم.

مهناز افشار در مورد دلیل ناراحتی‌اش از جشنواره فیلم فجر اذعان داشت: فکر می‌کنم بهتر است زمانی که آرام‌تر می‌شویم به یک موضوع بپردازیم آن هم این مسئله که من به شدت آدم احساسی هستم… من ناراحت شدم به این دلیل که هرچند دوست داشتم فیلم‌هایم مانند «قسم» دیده شود اما کسانی که مدیران جشنواره فیلم فجر بودند حتی من را برای اختتامیه دعوت نکردند.
شاید من دلم می‌خواست بروم آنجا و برای برنده‌ها دست بزنم، شاید دلم می‌خواست بروم آنجا بگویم چرا فیلم«قسم» را ندیدید یا اصلا هرچیز دیگر. اما بهتر است شما بدانید که من برای اختتامیه و حتی برای نشستن روی صندلی خودم هم دعوت نشدم و به من زنگ نزدند. نه از طرف مدیران خانه سینما با من تماس گرفته شد نه از طرف جشنواره و به همین دلیل ناراحت شدم.

او در ادامه افزود: من ناراحت نشدم بابت اینکه چرا به اختتامیه دعوت نشدم بلکه بابت این ناراحت شدم که فرصت انتخاب را از من گرفتند. شاید من تصمیم گرفته بودم که در جشنواره حضور پیدا نکنم و به همین دلیل بود که من کمی دلخور شدم.

این بازیگر درباره شایعه ممنوع التصویر شدنش در رسانه ملی توضیحاتی را ارائه داد و گفت: من از ممنوع التصویر شدنم هیچ خبری ندارم چون اینجا به تلویزیون ایران دسترسی ندارم و آن را تماشا نمی‌کنم به این خاطر که درگیر درس و دخترم هستم و واقعا نمی دانم تصویرم در تیزرها پخش می شود یا خیر ؟ محسن تنابنده چند روز پیش در مورد این اتفاق با من صحبت کرد و گفت این اتفاق نیفتاده و فقط تصویر حذف شده و من هم امیدوارم همینگونه باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن
بستن