اخبارسینمای جهان

پخش سریال «وایکینگ ها: والهالا» از نتفلیکس

سری جدید سریال «وایکینگ‌ها»(vikings) تولید می‌شود.

دانلود سریال مانکن

سریال «وایکینگ‌ها» دوباره طرفداران خود را خوشحال می‌کند.

قرار شده است تا سریال وایکینگ ها که فصل ششم آن به‌زودی از شبکه «هیستوری» ادامه پیدا می‌کند، با عنوان جدید «وایکینگ‌ها: والهالا» از نتفلیکس پخش شود.

این سریال قرار است به حوادث ۱۰۰ سال بعد از پایان سریال فعلی بپردازد. تهیه‌کننده اجرایی این سریال، خالق «وایکینگ‌ها» یعنی «مایکل هرست» و نویسنده آن «جب استوارت» است.

برای تولید این سریال «متروگولدن مایر» نقش دارد و بیشتر لوکیشن‌های سریال در ایرلند فیلمبرداری خواهد شد. تمام اعضای تولید سریال قبلی در این ادامه آن فعالیت خواهند داشت.

«مایکل هرست» گفته از اینکه داریم ادامه سریال وایکینگ ها را تولید می‌کنیم بسیار خوشحالم و می‌دانم که میلیون‌ها طرفدار ما در این سریال هیجان‌زده و منتظرند تا ادامه آن را در نتفلیکس تماشا کنند. استوارت هم که نویسنده فوق‌العاده‌ای است قرار است تا برای ما خطوط داستانی جدیدی را تعریف کند که در آن با مشاهیر دیگری از تاریخ وایکینگ‌ها آشنا بشویم.

این سریال قرار است تا ماجراهای مشاهیر وایکینگ هارا برای بیننده‌ها دراماتیزه بکند. ماجرای مردان و زنانی که در تاریخ اروپا برای زنده ماندن جنگیدند و آن را دچار تغییر و تحولات اساسی کردند.

معاون بخش‌ سریال‌های ارجینال نتفلیکس هم گفته که قول این را می‌دهیم که تمام چیز‌هایی که طرفداران بخش اول سریال آن را دوست داشتند، در این بخش از سریال نیز ادامه داشته باشد: قلب‌ها بتپد، داستان‌های اصلی دراماتیک بشوند و وفاداری و قدرت نمایش داده شود. از اینکه ادامه این سریال را برای نمایش به نتفلیکس می‌آوریم بسیار هیجان‌زده‌ایم.

والهالا در حقیقت تالاری در داستان‌های افسانه‌ای و اساطیری شمال است که به سرای کشتگان معروف است. این تالار دارای ۵۴۰ درب است و از آن یک گرگ و یک شاهین محافظت می‌کند.قرار شده است تا سریال وایکینگ ها که فصل ششم آن به‌زودی از شبکه «هیستوری» ادامه پیدا می‌کند، با عنوان جدید «وایکینگ‌ها: والهالا» از نتفلیکس پخش شود.

نکات جالب درباره سریال وایکینگ ها/ Vikings
منبع
سلامسینما به نقل از «ورایتی»
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قالب وردپرس وردپرس افزونه وردپرس پاتوق وردپرس
بستن
بستن